Stomatologia estetyczna

Mówi się , że uśmiech jest wizytówką człowieka. Piękne zęby przekładają się na dobre samopoczucie człowieka, nierzadko stają się furtką do osiągnięcia zamierzonych celów.  Pacjentom niezadowolonym ze swojego uśmiechu przychodzi z pomocą stomatologia estetyczna. Uzyskanie efektu pięknych, białych, zdrowych zębów wymaga użycia najnowocześniejszej technologii oraz ścisłej współpracy poszczególnych dziedzin stomatologii.  

Naszym pacjentom oferujemy:

  • wypełnienia Artistic

  • ortodontyczna korekta wad zgryzu

  • licówki ceramiczne

  • uzupełnienia protetyczne w postaci koron i mostów

  • korekta kształtu zębów za pomocą materiałów kompozytowych

  • wybielanie zębów

Wypełnienia Artistic

Do wypełnień artistic używane są lupy stomatologiczne. Praca w powiększeniu oraz doświetleniu umożliwia precyzyjne odtworzenia anatomii zęba. Wypełnienia te, polecane są przede wszystkim do odbudowy zębów przednich. Zastosowane materiały kompozytowe najwyższej klasy oraz specjalne narzędzia umożliwiają odtworzenie naturalnego wyglądu zęba.

 

 

Wybielanie zębów

W naszym gabinecie stosujemy innowacyjny system wybielania zębów Flash tooth whitening system. Lampa wyposażona jest w system diod led imitujących wiązkę laserową o długości fali 465 nm - zimne niebieskie światło. Fala wnika jedynie w zewnętrzną warstwę szkliwa, nie wnika w zębinę, dzięki temu nie występuje nadwrażliwość pozabiegowa. Udowodniono również, że niebieskie światło stosowane podczas wybielania zębów przyczynia się do redukcji stanu zapalnego dziąseł. W skład preparatu do wybielania wchodzi aktywny chlorofil, dzięki któremu wybielanie jest efektywniejsze oraz mniej szkodliwe dla szkliwa zębów. 

ul.Rybacka 24A/1 , 12-200 Pisz

Stomatologia Gumińscy
Joanna Gumińska, Katarzyna Golińska,Jarosław Gumiński Spółka Cywilna

Umów się na wizytę !

874250599

573444165